Category: Sardynia

Relacja z wyjazdu na Sardynię, który to wyjazd miał miejsce w maju, a konkretnie w maju roku 2017. Relacja jest zdecydowanie godna uwagi, gdyż jest on dobra, ta relacja i jeszcze do tego niezwykle zabawna. Przynajmniej z perspektywy pana Koszmarnego, którego to niezwykle ona bawi.

Serdecznie zapraszam!

Villasimius - plaża

Villasimius – plaże i restauracje

Pan Koszmarny i spółka był w Villasimius kilka ładnych dni, a cała jego aktywność sprowadzała się właściwie do dwóch rzeczy: plażowania (fuj) i jedzenia (mniam). O tym też będzie niniejszy wpis. Gorąco zapraszam.

Capo Caccia

Alghero i Grota Neptuna – piękna Sardynia

Takie wizytówki to ja rozumiem, czyli perełki północnej Sardynii. Chcecie wiedzieć, jak pan Koszmarny zawędrował do urokliwego Alghero, jak wspinał się po wydrążonych schodach na Capo Caccia oraz jak wlazł wgłąb Groty Neptuna? Co z tego wynikło i dlaczego jak zwykle nic?

Spiaggia Li Cossi

Spiaggia Li Cossi, Castelsardo oraz La Pelosa

Magicznie zatłoczona plaża La Pelosa, zamek na wzgórzu Castelsardo oraz uroczo śmierdząca Spaggia Li Cossi. Czyli trzy pierdółki na północy Sardynii, które ładnie wyglądają. Przynajmniej na zdjęciach.

Bosa na Sardynii

Sardynia pierwszy niuch, czyli Bosa

Pan Koszmarny ląduje na Sardynii i dowiaduje się, do czego potrzebny jest GPS, czy warto jechać do miasteczka Bosa, no i przede wszystkim, jaki jest prawdziwy zapach tej włoskiej wyspy.